Wszystkie wiadomości

Cleveron „Eksporterem Roku”

15.02.2019 | Cleveron

KredEx Credit Insurance przyznaje firmie Cleveron tytuł „Eksportera Roku”. Nagroda ta jest przyznawana za znaczący wzrost przychodów oraz sprzedaż towarów, w oparciu o badania i rozwój, od firmy funkcjonującej w Viljandi do firm o zasięgu światowym.

Nagroda „Eksportera Roku” jest wyrazem uznania dla estońskich firm, które wniosły duży wkład w rozwój estońskiej gospodarki.

Właściciel firmy Cleveron, Indrek Oolup, stwierdził, iż nagroda ta jest wyrazem uznania za włożone wieloletnie zaangażowanie i poświęcenie. Dodał, że wybór najlepszych opcji na rynkach zagranicznych i tworzenie na ich podstawie długoterminowych relacji biznesowych jest wynikiem systematycznej i rzetelnej pracy.

Przełom w działalności eksportowej firmy Cleveron nastąpił w 2017 roku, kiedy to jej klientem została sieć Walmart. Do końca 2018 roku w całych Stanach Zjednoczonych zainstalowano prawie 700 zautomatyzowanych nadawczo-odbiorczych schowków na paczki. Klienci sieci Walmart, dokonujący zakupów internetowych, otrzymują teraz swoje zakupy od robotów paczkowych, co zajmuje zaledwie 20 sekund. W porównaniu z poprzednią, 15-minutową średnią oczekiwania w kolejce, jest to znikoma ilość czasu.

W 2018 roku poszerzono współpracę z grupą Inditex, właścicielem marki Zara. Obecnie roboty Cleveron 402 funkcjonują w dziewięciu sklepach marki Zara w całej Europie.

Firma KredEx Credit Insurance co roku nagradza działania jednej firmy lub branży w zakresie zwiększania eksportu, pozyskiwania nowych rynków zagranicznych, podpisywania kompleksowych kontraktów z partnerami zagranicznymi, za wybitny wkład w eksport estońskich produktów oraz umiejętność wykorzystywania know-how na rynkach zagranicznych. Do nagrody „Eksporter Roku” nominowano 13 estońskich firm.

Przeczytaj więcej: KredEx.ee (w języku estońskim)
Zdjęcie: KredEx Credit Insurance

W celu uzyskania dodatkowych informacji zadzwoń lub wyślij e-mail

Edith Väli

E-mail: [email protected]
Telefon: (+372) 609 1671