Wszystkie wiadomości

Dujardin Remmers wyłącznym dystrybutorem Cleveron w krajach Beneluksu

29.01.2020 | Cleveron

Firma Cleveron ma przyjemność poinformować o nawiązaniu współpracy z Dujardin Remmers – obecnie naszym oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem w krajach Beneluksu (Belgia, Holandia i Luksemburg). Gama produktów Cleveron, od tradycyjnych zautomatyzowanych terminali paczkowych po innowacyjne roboty paczkowe, będzie teraz dostępna dla firm z krajów Beneluksu, które chcą usprawnić swoje procesy „click & collect”.

„Cieszymy się z możliwości współpracy z Dujardin Remmers i umocnienia naszej pozycji na rynkach w krajach Beneluksu”, powiedział Arno Kütt, dyrektor generalny Cleveron. „Posiadanie Dujardin Remmers jako naszego dystrybutora to dla nas kolejny krok w budowaniu światowej sieci cenionych dystrybutorów oraz w pomaganiu oszczędzaniu czasu ludziom na całym świecie”, dodał Kütt.

Grupa Dujardin Remmers została założona w 1879 roku i od tego czasu jest wiarygodnym partnerem w zakresie rozwiązań do obsługi płatności i utrzymywania systemów zarządzania środkami pieniężnymi oraz usług bankomatowych. We współpracy z Cleveron, Dujardin Remmers oferuje klientom kompleksowe rozwiązanie – od szkoleń, przez instalację, po konserwację zdalną i na miejscu. Rozbudowany ogólnokrajowy dział serwisowy Dujardin Remmers z ich doświadczonymi technikami jest gwarancją bezawaryjnej pracy wszystkich instalacji klientów przez długi czas.

Założona w 2007 roku firma Cleveron z siedzibą w Estonii oferuje rozwiązania ostatniej mili dla największych detalistów i firm logistycznych na świecie. 3800 terminali kurierskich Cleveron znajduje się w 24 krajach na całym świecie. Każdego miesiąca za pośrednictwem terminali firmy dostarczanych jest średnio 1,3 miliona paczek. Klientami Cleveron są sieci Walmart, Inditex (Zara), The Warehouse i Falabella.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zadzwoń lub wyślij e-mail

Edith Väli

E-mail: [email protected]
Telefon: (+372) 609 1671