Wszystkie wiadomości

Nominacja Cleveron w konkursie Firma Roku 2018

18.09.2018 | Cleveron

Firma Cleveron została nominowana w kategorii Projektant Roku, Eksporter Roku oraz Innowator Roku. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni 4 października.

Z dumą informujemy, iż firma Cleveron została nominowana co najmniej w trzech kategoriach w konkursie Estońskie Nagrody Przedsiębiorczości 2018! Firma Cleveron jest jednym z trzech finalistów w kategorii Projektant Roku, Eksporter Roku oraz Innowator Roku.

Tytuł przyznany w konkursie Nagrody Przedsiębiorczości, organizowany przez Enterprise Estonia, jest najbardziej cenionym wyróżnieniem w kraju, przyznawanym wybitnym i postępowym firmom. We współpracy z ekspertami, którzy oceniali wskaźniki ekonomiczne firm oraz ich wkład w rozwój społeczeństwa w każdej z tych kategorii, w konkursie wybrano trzy najbardziej znaczące.

Jury wybiera jedną firmę w każdej kategorii spośród wszystkich nominowanych. Zwycięska firma zostanie ogłoszona 4 października podczas gali Najlepsze Estońskie Przedsiębiorstwa 2018. Jury wybierze firmę roku 2018 spośród tych najlepszych w obu konkursach.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zadzwoń lub wyślij e-mail

Edith Väli

E-mail: [email protected]
Telefon: (+372) 609 1671