Wszystkie wiadomości

Cleveron wraz z Etos wprowadza na rynek swoje pierwsze rozwiązanie dla aptek

10.03.2020 | Cleveron, Cleveron 301, Etos

Schowki Cleveron 301 są wykorzystywane przez Etos do dostarczania leków na receptę klientom Etos+. Projekt pilotażowy startuje w dwóch miejscach o dużym przepływie klientów, między innymi w sklepach Etos w miejscowościach Haarlem i Overveen. Dwa schowki, zainstalowane przez firmę Dujardin Remmers, partnera Cleveron w krajach Beneluksu, stanowią nowe rozwiązanie ostatniej mili dla Etos i mają na celu dalsze zwiększenie satysfakcji klientów. 

Klienci mogą skorzystać z aplikacji Etos+, aby zamówić leki i odebrać je w sklepie Etos lub zlecić ich dostarczenie do domu. Nowa usługa pomaga firmie Etos lepiej spełniać oczekiwania klientów, gdyż, jak pokazały trendy konsumenckie, przy odbiorze leków zależy im na wygodzie, szybkości dostawy i prywatności. Klienci korzystający z aplikacji Etos+ stają się klientami Thuisapotheek i mogą skontaktować się z nią w celu uzyskania fachowej porady. Internetowa apteka Thuisapotheek.nl będzie odpowiedzialna za nadzór, przegląd i dostarczanie leków oraz za obsługę klienta. 

Cleveron 301 to inteligentny schowek na paczki, obsługiwany przez aplikację na smartfona. Cleveron 301 został zaprojektowany z myślą o przystępnej cenie dla małych przedsiębiorstw, nowych modeli biznesowych i usług. Cleveron 301 w wersji z PIN padem nie wymaga korzystania z telefonu komórkowego, aby użytkownik końcowy mógł odebrać zamówienie. Zamiast skanować kod QR, użytkownik końcowy wprowadza kod odbioru na ekranie PIN pada i odbiera swoje przedmioty w ciągu kilku sekund.  

Inteligentne schowki na paczki zostały zainstalowane w Etos przez firmę Dujardin Remmers, przedstawiciela Cleveron w krajach Beneluksu. Dujardin Remmers oferuje również usługi posprzedażowe dla produktów Cleveron.  

Etos to holenderska firma z prawie 100-letnim doświadczeniem w dziedzinie higieny osobistej, oferująca klientom rozwiązania w zakresie pielęgnacji zdrowia i urody. Obecnie Etos oferuje klientom szeroki wybór wysokiej jakości produktów do pielęgnacji zdrowia, urody, ciała i niemowląt w przystępnych cenach. Thuisapotheek to największa apteka internetowa w Holandii. Thuisapotheek dostarcza pacjentom leki na receptę do domu za pośrednictwem paczek pocztowych lub przesyłek listowych. Ponadto Thuisapotheek monitoruje zapas leków pacjenta oraz zajmuje się uzyskaniem nowych recept dla pacjenta za pośrednictwem lekarza.  

Cleveron to estońska firma, która tworzy innowacyjne rozwiązania typu „click & collect” dla sprzedawców detalicznych i branży logistycznej. Firma współpracuje ze znanymi detalistami na całym świecie, oferując technologie oparte na robotyce, które pomagają zwiększyć efektywność procesu sprzedaży wielokanałowej, obniżyć koszty i zapewnić użytkownikom końcowym najwyższą jakość obsługi. Obecnie Cleveron posiada ponad 3700 maszyn typu „click & collect” w ponad 20 krajach na całym świecie.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zadzwoń lub wyślij e-mail

Edith Väli

E-mail: [email protected]
Telefon: (+372) 609 1671