Wszystkie wiadomości

Cleveron wita Vigatec jako swojego oficjalnego dystrybutora

18.02.2020 | Cleveron

Chilijska firma Vigatec będzie oficjalnym przedstawicielem Cleveron w Chile, oferując zarówno schowki na paczki produkcji Cleveron, jak i rozwiązania oparte na robotyce dla firm handlowych i logistycznych. Firma Vipertec, będąca spółką zależną firmy Vigatec, będzie dystrybutorem Cleveron w Peru. Vigatec zapewni również usługi serwisowe klientom Cleveron w regionie. 

„Ameryka Południowa jest jednym z głównych regionów, w których mamy nadzieję jeszcze bardziej rozwinąć naszą działalność. Nie mam wątpliwości, że dzięki tak silnemu partnerowi, jakim jest Vigatec, jesteśmy bardziej dostępni dla lokalnych klientów i możemy zaoferować im jak najlepszą obsługę w zakresie zdalnego monitorowania i konserwacji”, skomentował Arno Kütt, dyrektor generalny firmy Cleveron.

„Firma Vigatec jest bardzo zaszczycona tym partnerstwem. Udostępniamy najlepszą na świecie technologię rozwiązań „click & collect” dla rynku chilijskiego i regionalnego, oferując użytkownikom końcowym bezproblemowe zakupy, wzmacniając tym samym całą platformę sprzedaży wielokanałowej”, powiedział Vigatec.

Chilijska firma Vigatec, dzięki swojemu ponad 35-letniemu doświadczeniu, usprawnia procesy firmowe poprzez integrację rozwiązań technologicznych i usług globalnych. Posiada ona oddziały w siedmiu krajach w Ameryce Południowej.

Cleveron to estońska firma, która tworzy innowacyjne rozwiązania typu „click & collect” dla sprzedawców detalicznych i branży logistycznej. Firma współpracuje ze znanymi detalistami na całym świecie, oferując technologie oparte na robotyce, które pomagają zwiększyć efektywność procesu sprzedaży wielokanałowej, obniżyć koszty i zapewnić użytkownikom końcowym najwyższą jakość obsługi. Obecnie Cleveron posiada ponad 3700 maszyn typu „click & collect” w ponad 20 krajach na całym świecie.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zadzwoń lub wyślij e-mail

Edith Väli

E-mail: [email protected]