Wszystkie wiadomości

Cleveron wita SPAN Group jako oficjalnego dystrybutora na Bliskim Wschodzie.

11.06.2020 | Cleveron, SPAN

Cleveron z wielką przyjemnością wita firmę SPAN Group z Dubaju jako naszego oficjalnego przedstawiciela na Bliskim Wschodzie. Jesteśmy podekscytowani tą współpracą i z niecierpliwością czekamy na dostawę naszych produktów w tym regionie.

Nasz partner SPAN Group pisze:

Świat zakupów zmienia się w wyjątkowym tempie, a sprzedaż internetowa dynamicznie się rozwija. Z tego powodu firma SPAN podjęła współpracę z Cleveron, liderem nowej generacji usług „click & collect”. Partnerstwo to pozwoli na wprowadzenie w tym regionie rozwiązań promujących kompleksowe strategie detalicznej sprzedaży wielokanałowej.

„Rozwiązania „click & collect” pozwalają na wykorzystanie tego co najlepsze z obu światów - sektora handlu internetowego oraz sprzedaży stacjonarnej”, skomentował Walid Daniel, dyrektor generalny firmy SPAN. „Jednym z najwyższych kosztów związanych z doręczaniem paczek jest usługa ostatniej mili, w połączeniu z zapewnieniem klientowi końcowemu elastyczności odbioru produktów w dogodnym dla niego czasie, oferując elastyczne i ekonomiczne rozwiązania” dodał Daniel.

Cleveron jest liderem w dziedzinie terminali paczkowych opartych na robotyce, rozwiązań ostatniej mili oraz „click & collect” dla sektorów handlu detalicznego i logistyki. Ich oferta obejmuje proste zautomatyzowane inteligentne schowki, w tym pierwszy na świecie w pełni funkcjonalny robot paczkowy oraz największe na globalnym rynku urządzenie nadawczo-odbiorcze. Rozwiązania te są odpowiedzią na szybko zmieniającą się branżę e-commerce oraz związany z nią wzrost wymagań klientów. Oferują one klientom możliwość przeprowadzenia całej transakcji online, a także odbiór produktów w dogodnym dla nich miejscu, w którym takie rozwiązanie zostało wdrożone, unikając w ten sposób „niespodzianek” związanych z dostawą.

„Realizacja okazuje się być najważniejszą częścią podróży e-commerce, a kilku graczy podejmuje znaczące kroki w celu optymalizacji tego segmentu łańcucha dostaw”, dodał Walid. „Nie tylko klienci końcowi skorzystają z opcji „click & collect”, ale również detaliści, minimalizując koszty operacyjne oraz zwiększając ruch i sprzedaż.”

Pomożemy Ci zwiększyć wydajność dostaw ostatniej mili i zapewnimy wsparcie w opracowaniu rozwiązań „click & collect”, które spełnią Twoje potrzeby zarówno dziś, jak i jutro.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zadzwoń lub wyślij e-mail

Edith Väli

E-mail: [email protected]
Telefon: (+372) 609 1671