Wszystkie wiadomości

Cleveron współpracuje z Virgin Megastore

17.10.2019 | Cleveron, Virgin Megastore, Cleveron 402

Firma Cleveron podjęła współpracę z siecią sklepów Virgin Megastore, która zainstalowała swoje pierwsze urządzenie Cleveron 402 jako najnowszą usługę „click & collect”.

Platforma handlu elektronicznego, Virgin Megastore, dodała świetną usługę odbioru zamówień w sklepie stacjonarnym dla swoich klientów. Dzięki najnowszej usłudze „click & collect” i opartego na robotyce urządzeniu Cleveron 402, sieć sklepów Virgin Megastore dąży do usprawnienia procesu dostawy dla swoich klientów, składających zamówienia online.

Urządzenie Cleveron 402, zlokalizowana w centrum handlowym Virgin Megastore w Emiratach Arabskich, to najlepsze rozwiązanie do dostarczania paczek w sklepie, w którym klienci składają zamówienie online i jako metodę dostawy wybierają robota paczkowego. Po dostarczeniu zamówienia do robota, klient skanuje kod zamówienia na konsoli użytkownika i w ciągu kilku sekund otrzymuje przesyłkę.

Sieć Virgin Megastore to pierwszy klient Cleveron w regionie Bliskiego Wschodu. Partnerstwo to zostanie rozszerzone o kolejne oddziały w całym kraju. Nie ma wątpliwości, że ta inicjatywa to dopiero początek owocnego partnerstwa, którego celem jest zapewnienie bezproblemowych zakupów.

„Nasz cel to przede wszystkim rozwój globalny, a posiadanie takiego partnera jak Virgin Megastore w regionie MENA jest dla nas bardzo cenne”, powiedział Arno Kütt, dyrektor generalny Cleveron. „Główna koncepcja sieci Virgin Megastore – być nie tylko sklepem, ale doceniać klientów zapewniając im dodatkowe funkcje, rozrywkę i doznania muzyczne, wychodzić na przeciw ich oczekiwaniom, to coś, co nasz łączy. Oferowane przez nas produkty są również tworzone dla klientów naszych partnerów. Mają one na celu zapewnić klientom doskonałą jakość obsługi, wygodę i oszczędność czasu, przynosząc wartość zarówno firmom, jak i klientom”, powiedział Kütt.

Sieć Virgin Megastore to międzynarodowa marka rozrywkowa i wiodące miejsce sprzedaży detalicznej produktów do użytku codziennego na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej, obejmujące 49 sklepów na 9 rynkach. Od momentu powstania w 2001 roku w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Virgin Megastore stale umacnia swoją obecność na Bliskim Wschodzie i rozszerza ofertę produktów, podążając za regionalnymi trendami oraz spełniając oczekiwania klientów. Virgin Megastore to punkt kompleksowej obsługi dla wszystkich potrzeb związanych z rozrywką, obejmujący wiele linii produktów i usług, takich jak muzyka, książki, urządzenia, gry, moda, zabawki i bilety na wydarzenia. Marka stworzyła zupełnie nowe doświadczenie w zakresie oferty produktowej i wydarzeń, równoważąc międzynarodowe trendy, jednocześnie oferując catering i dostosowując się do lokalnych kultur w całym regionie.

Firma Cleveron otrzymała niedawno tytuł Estońskiego Eksportera Roku w krajowym konkursie organizowanym przez Enterprise Estonia. W 2019 roku rozpoczęliśmy współpracę z kilkoma nowymi klientami, między innymi z grupą Falabella w Chile, Decathlon na Węgrzech i The Warehouse w Nowej Zelandii. Obecnie firma Cleveron posiada ponad 3000 maszyn w 25 krajach na całym świecie.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zadzwoń lub wyślij e-mail

Edith Väli

E-mail: [email protected]
Telefon: (+372) 609 1671