Wszystkie wiadomości

Cleveron pozostaje jednym z najbardziej pożądanych pracodawców w Estonii

17.09.2020 | Cleveron

Cleveron to jeden z najbardziej atrakcyjnych pracodawców w Estonii.

Wyniki badania agencji Employer Branding Instar ujawniły najbardziej atrakcyjnych pracodawców w Estonii, w których Cleveron uplasował się na czwartym miejscu spośród 230 organizacji. Cleveron znalazł się również w TOP 10 wśród studentów informatyki i inżynierii oraz doświadczonych pracowników.

Oprócz Instar, Cleveron zajął również piąte miejsce w corocznym badaniu CVKeskus.ee, które ujawniło najbardziej pożądanych pracodawców w kraju. Henry Auväärt, szef marketingu w CVKeskus.ee, dodaje, że 98% respondentów stwierdziło, że pożądanymi pracodawcami są zazwyczaj innowacyjne firmy zatrudniające innowacyjnych pracowników. „Ponadto pożądani pracodawcy mają opinię uczciwych pracodawców. Firma oferuje większe możliwości kariery i rozwoju, a jej wizja jest zgodna z osobistymi celami pracownika” powiedział Auväärt.

Atrakcyjny wizerunek Cleveron buduje zaufanie i zapewnia znaczną przewagę w rekrutowaniu najlepszych specjalistów i ekspertów.

W badaniu Instar wzięło udział ponad 6100 doświadczonych pracowników i studentów kierunków ekonomicznych, informatycznych, budowlanych, humanistycznych, inżynierskich, logistycznych i innych na studiach licencjackich, magisterskich i doktoranckich. W ankiecie CVKeskus.ee wzięło udział 5699 pracowników z całej Estonii.

Zdjęcia: Liina Nottta

W celu uzyskania dodatkowych informacji zadzwoń lub wyślij e-mail

Edith Väli

E-mail: [email protected]
Telefon: (+372) 609 1671