Wszystkie wiadomości

Cleveron najbardziej konkurencyjną firmą w sektorze przemysłowo-energetycznym w Estonii

07.10.2019 | Cleveron

Estońska Izba Handlowa uznała Cleveron za najbardziej konkurencyjną firmę w 2019 r. w sektorze przemysłowo-energetycznym w Estonii.

Estońska Izba Handlowa w dniu 3 października przyznała nagrody w swoim corocznym Rankingu Konkurencyjności. Największa liczba kandydatów, a dokładnie 530 firm, otrzymała nominacje w kategorii Przemysł i Energetyka, w której zwyciężyła firma Cleveron.

Nagroda ta jest wyrazem uznania dla ciężkiej pracy firmy Cleveron. W 2018 r. potroiliśmy wielkość naszego centrum rozwojowego w Viljandi, rozszerzyliśmy zakres współpracy z sieciami Walmart  i Inditex (Zara) oraz zaprezentowaliśmy prototyp naszego autonomicznego robota kurierskiego.

W 2019 roku firma Cleveron skupiła się głównie na rozwoju swoich produktów, aby pozostać o krok przed konkurencją i zaoferować najbardziej unikalne rozwiązania na rynku. W sierpniu wprowadziliśmy na rynek pierwszego na świecie robota spożywczego z dwiema strefami temperaturowymi, o nazwie Cleveron 501. Robot ten stanowi alternatywę dla kosztownych dostaw do domu i skraca dystans między sklepami spożywczymi a konsumentami.

Ranking konkurencyjności Estońskiej Izby Handlowej jest tworzony od 2003 roku. Jest on przygotowywany w oparciu o wskaźniki ekonomiczne firm, uwzględniające działalność biznesową z dwóch poprzednich lat: przychody ze sprzedaży, zysk netto, kapitał własny, liczbę pracowników oraz koszty pracy. W tym roku rankingi zostały opracowane na podstawie informacji dostarczonych przez 1857 firm.

Zdjęcie: Estońska Izba Handlowa

W celu uzyskania dodatkowych informacji zadzwoń lub wyślij e-mail

Edith Väli

E-mail: [email protected]