Wszystkie wiadomości

Cleveron Eksporterem Roku 2019

12.10.2019 | Cleveron

W dniu 11 października firma Cleveron otrzymała tytuł Eksportera Roku 2019 w konkursie Estońskie Nagrody Przedsiębiorczości, który jest najbardziej cenionym wyróżnieniem w kraju, przyznawanym wybitnym i postępowym firmom.

W ubiegłym roku firma Cleveron zdobyła tytuł Firmy Roku, który w tym roku został wręczony tegorocznemu zwycięzcy, Estonian Cell AS. „Zarówno Estonian Cell AS, jak i Eksporter Roku, Cleveron AS, to wybitni innowatorzy i ważni lokalni pracodawcy w swoim regionie. Firma Estonian Cell, która cały swój ubiegłoroczny zysk zainwestowała w zmniejszenie jej wpływu na środowisko naturalne, to miejsce pracy dla ponad 500 osób. Wynalazca robota paczkowego, firma Cleveron, wnosi wkład w przyszłość swojej branży, szkoląc i finansując również szkolenie nowych inżynierów robotyki w Viljandi”, skomentował prezes Estońskiego Stowarzyszenia Handlowców, Kai Realo.

Nagroda Eksportera Roku w konkursie Entrepreneurship Award przyznawana jest estońskiej firmie, która w minionym roku wyróżniała się znakomitą działalnością eksportową. W 2018 roku firma Cleveron została uznana za Firmę Roku, Innowatora Roku i Projektanta Roku. W kategorii Eksporter firma Cleveron znalazła się w pierwszej trójce najlepszych firm.

Prezentację wideo firmy Cleveron do konkursu można obejrzeć tutaj (w języku estońskim). 

Konkurs Nagrody Przedsiębiorczości jest najbardziej cenionym wyróżnieniem w Estonii przyznawanym wybitnym i postępowym firmom. Konkurs, organizowany przez Enterprise Estonia, odbył się po raz 19.

Zdjęcie: Enterprise Estonia

W celu uzyskania dodatkowych informacji zadzwoń lub wyślij e-mail

Edith Väli

E-mail: [email protected]