Wszystkie wiadomości

Cleveron na liście najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej

11.11.2019 | Cleveron

Firma Cleveron zajmuje 8. miejsce na liście Deloitte Technology Fast 50, która wyróżnia najszybciej rozwijające się firmy w Europie Środkowej.

Firma Cleveron zajęła ósme miejsce na liście Deloitte Technology Fast 50 Central Europe. Firma Cleveron uplasowała się również na 2. miejscu w podkategorii Big 5, która wyróżnia duże firmy mogące poszczycić się wyjątkowym wzrostem w ciągu ostatnich czterech lat. Firma Cleveron był jedyną estońską firmą, która znalazła się na tej liście w tegorocznym rankingu.

„Produkcję schowków na paczki rozpoczęliśmy w 2007 roku, aczkolwiek dzisiejsze przychody przypisujemy wprowadzeniu na rynek pierwszego robota paczkowego w 2011 roku. Koncepcja ta przerodziła się obecnie w urządzenie Cleveron 401, z którego korzystają czołowi detaliści na świecie”, wyjaśnia Arno Kütt, dyrektor generalny Cleveron.

Deloitte Technology Fast 50 w Europie Środkowej to program, który honoruje i wyróżnia szybko rozwijające się przedsiębiorstwa technologiczne w regionie. Program, który istnieje już 20 lat, wyróżnia 50 firm na podstawie wzrostu ich przychodów ze sprzedaży.

Firma Cleveron oferuje innowacyjne rozwiązania „ostatniej mili” dla największych światowych sieci handlowych. W 2019 roku rozpoczęliśmy współpracę z takimi firmami jak Decathlon, Cultura, The Warehouse, Falabella itp. Dzięki zainstalowaniu ponad 3000 maszyn, nasze schowki na paczki i roboty można znaleźć w ponad 20 krajach na całym świecie.

Zdjęcie: Deloitte Estonia

W celu uzyskania dodatkowych informacji zadzwoń lub wyślij e-mail

Edith Väli

E-mail: [email protected]