Wszystkie wiadomości

Cleveron będzie pracować zdalnie od 16 do 29 marca

13.03.2020 | Cleveron

W związku z wybuchem epidemii COVID-19 w Estonii, nasz rząd ogłosił stan wyjątkowy. Firma Cleveron, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników, postanowiła przejść na tryb pracy zdalnej na okres dwóch tygodni począwszy od 16 marca. Jest to niezbędny środek zapobiegawczy przeciw rozprzestrzenianiu się epidemii. Będziemy monitorować sytuację, a w razie potrzeby podejmiemy dodatkowe działania.

Uważamy, że najlepszym sposobem na uniknięcie niezamierzonego zarażenia wirusem i jego rozprzestrzeniania się wśród naszych pracowników jest zminimalizowanie kontaktów między osobami. Z tego względu zamknęliśmy nasz zakład montażowy w Viljandi i biuro w Tallinie, a wszystkich pracowników poprosiliśmy o pracę zdalną z domu. Wszystkie loty biznesowe oraz prace w zakresie instalacji za granicą zostały już odwołane. Obecnie pracujemy nad tym, aby ostatni członkowie naszego zespołu wrócili do Estonii.

Praca zdalna z domu nie jest dla Cleveron czymś nowym - zawsze staramy się oferować naszym pracownikom elastyczność w zakresie organizacji pracy. Ponadto, jako firma posiadająca klientów na całym świecie, jesteśmy przyzwyczajeni do wirtualnych spotkań i dysponujemy wszystkimi niezbędnymi narzędziami potrzebnymi do skutecznego zarządzania zespołem i projektami. Tak więc, pomimo tych tymczasowych ustaleń, możemy śmiało powiedzieć, iż kontynuujemy naszą pracę tak jak zwykle. Zakład montażowy jest nadal zamknięty. Pracownicy, którzy nie są w stanie pracować z domu, otrzymają swoje wynagrodzenie w 100%. Nasz zespół obsługi posprzedażowej, który zapewnia klientom zdalne monitorowanie, będzie kontynuować prace na miejscu, a my dołożymy wszelkich starań, aby zachować ich zdrowie i bezpieczeństwo.

Uważajcie na siebie i bądźcie bezpieczni - pokonamy tego wirusa!

Zespół Cleveron

W celu uzyskania dodatkowych informacji zadzwoń lub wyślij e-mail

Edith Väli

E-mail: [email protected]