Wszystkie wiadomości

Cleveron wśród 3 najpopularniejszych firm w Estonii

03.12.2019 | Cleveron

Firma Cleveron zajęła 3 oraz 4. miejsce na liście TOP 100 w rankingu estońskiej gazety biznesowej, Äripäevie, w kategorii najlepiej rozwijających się estońskich firm w 2019 roku.

W 2018 roku firma Cleveron skupiła się na wejściu na nowe rynki i zwiększeniu ich penetracji. Powodem tego jest szybki wzrost handlu elektronicznego, który ma duży wpływ na sprzedawców detalicznych. Rozwiązania Cleveron pomagają zarządzać rosnącym wolumenem przesyłek, pozwalając zaoszczędzić kosztowną powierzchnię handlową i czas wydawania paczek. Przychody firmy Cleveron wzrosły 4-krotnie, do 48 mln €, co przewyższa łączną wartość przychodów z ostatnich 10 lat.

Dyrektor zarządzający firmy Cleveron, Arno Kütt, stwierdził, iż bieżący rok zakończył się zgodnie z oczekiwaniami. „Do końca roku jest jeszcze czas, ale osiągniemy nasze cele. Pozyskaliśmy wielu nowych klientów z całego świata. W 2019 roku firma Cleveron położyła główny nacisk na rozwój – na tym właśnie skoncentrowaliśmy nasz czas i zasoby. Musimy stale aktualizować nasze produkty i wprowadzać nowe rozwiązania, aby być o krok przed konkurencją. Niedawno wprowadziliśmy na rynek robota spożywczego Cleveron 501, a wkrótce pojawią się kolejne nowości”, obiecał Kütt.

Äripäev (wiodąca estońska gazeta biznesowa i strona internetowa) od 26 lat tworzy listę TOP 100. Lista ta obejmuje 500 największych estońskich firm, w oparciu o ich przychody. Lista ta została sporządzona w oparciu o sześć wskaźników ekonomicznych – przychody w 2018 r., zysk w 2018 r., wzrost przychodów w 2018 r. (w porównaniu z 2017 r.), wzrost zysku w 2018 r. (w porównaniu z 2017 r.), rentowność i zwrot z aktywów.

Źródło: Äripäev

W celu uzyskania dodatkowych informacji zadzwoń lub wyślij e-mail

Edith Väli

E-mail: [email protected]