Wszystkie wiadomości

Cleveron wprowadza na rynek pierwszego na świecie robota spożywczego z dwiema strefami temperaturowymi / informacje w mediach

28.08.2019 | Cleveron, Cleveron 501

W artykule poświęconym Cleveron, opublikowanym na platformie Parcel and Postal Technology International, podano, iż firma wprowadziła na rynek urządzenie Cleveron 501, nowego robota spożywczego, który umożliwia odbiór produktów spożywczych w zaledwie 20 sekund.

„Firma Cleveron jest znana z tworzenia innowacyjnych rozwiązań typu „click & collect” dla największych światowych sprzedawców detalicznych. Wprowadzając Cleveron 501, idziemy o krok dalej i wchodzimy na rynek usług „click & collect” w zakresie produktów spożywczych. „Zasady działania naszych robotów pozostają takie same – oszczędność czasu dla wszystkich” – powiedział Arno Kütt, dyrektor generalny firmy Cleveron. „Czas jest dziś jednym z najcenniejszych zasobów i nie powinniśmy go marnować na stanie w kolejkach do sklepów lub oczekiwanie na kuriera. Urządzenie Cleveron 501 umożliwia odbiór codziennych artykułów spożywczych w najbardziej dogodnym miejscu dla klienta. Potencjał robotów spożywczych jest niewiarygodny – dostawa artykułów spożywczych jest bliżej konsumentów, zapewniając im niezbędne usługi w miejscach, w których wcześniej były one nieosiągalne, np. dzielnice biznesowe, gdzie ilość powierzchni na supermarkety jest ograniczona”.

Urządzenie Cleveron 501 jest dostępne z dwiema strefami temperaturowymi. Model standardowy to jednostka jedno-temperaturowa z regulowaną temperaturą wewnętrzną w zakresie od +2 °C do +25 °C (od +36 °F do +77 °F). Wersja ta jest również wyposażona w opcjonalną strefę zamrażalnika z regulowaną temperaturą -18 °C (0 °F). Dzięki temu roboty spożywcze nadają się do przechowywania łatwo psujących się produktów spożywczych i mrożonek, zapewniając konsumentom wysoką jakość przy ich odbiorze.

Robot jest napełniany przy pomocy jednej konsoli użytkownika, dzięki czemu nie ma potrzeby przechodzenia pomiędzy drzwiczkami poszczególnych schowków. Klienci odbierają swoje artykuły spożywcze skanując lub wprowadzając kod zamówienia na konsoli, po którym robot wyda ich zamówienie Odbiór produktów spożywczych można wykonać w zaledwie 20 sekund. Urządzenie Cleveron 501 jest dostępne w dwóch rozmiarach i może pomieścić do 276 skrzyń.

Oryginalny artykuł opublikowany 27.08.2019.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zadzwoń lub wyślij e-mail

Edith Väli

E-mail: [email protected]
Telefon: (+372) 609 1671