Wszystkie wiadomości

Pierwszy robot paczkowy Cleveron 402 w Niemczech

10.10.2019 | Cleveron, Zara, Cleveron 402

Pierwszy robot paczkowy Cleveron 402 został zainstalowany we flagowym sklepie Zara w Hamburgu w Niemczech.

Pierwszy robot paczkowy został zainstalowany w Hamburgu w Niemczech, we flagowym sklepie Zara przy słynnej ulicy handlowej Möckenbergerstrasse.  

Pierwszy robot paczkowy, Cleveron 402, został zainstalowany w Hamburgu, we flagowym sklepie Zaryprzy słynnej ulicy handlowej Möckenbergerstrasse. Urządzenie to może pomieścić do 700 paczek i pełni funkcję punktu odbioru zamówień online.  

Rozwiązanie Cleveron 402 oparte na robotyce ma wiele zalet, zarówno dla sprzedawców detalicznych, jak i ich klientów. Pełni ono funkcję inteligentnego schowka na paczki oraz jest łatwe w użyciu dla pracowników sklepu. Pracownik sklepu może szybko załadować paczki dzięki jednej konsoli użytkownika, gdyż urządzenie Cleveron 402 zapewnia najszybsze ładowanie przesyłek na świecie, które wynosi zaledwie 7 sekund.  

Wygoda i szybkość ma także kluczowe znaczenie dla klientów. Składając zamówienie online, klient może wybrać odbiór w sklepie. Po umieszczeniu przez kuriera zamówienia w urządzeniu Cleveron 402, klient otrzyma powiadomienie wraz z kodem odbioru. Po dotarciu do urządzenia Cleveron 402 klient skanuje lub wprowadza kod, a robot wydaje paczki w ciągu 15 sekund.  

Z urządzenia Cleveron 402 korzystają renomowani detaliści na całym świecie, aby ich klienci mogli odbierać zamówienia online w sklepach. Zara wprowadziła to rozwiązanie w swoich flagowych sklepach w całej Europie; sklep Stratford w Londynie posiada dwa roboty paczkowe Cleveron 402, które stanowią największe na świecie, oparte na robotyce rozwiązanie do obsługi paczek i łącznie mogą pomieścić do 2400 paczek. To samo rozwiązanie zostało wybrane jako rozwiązanie do odbioru zamówień w sieciach Falabella w Chile oraz Decathlon na Węgrzech.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zadzwoń lub wyślij e-mail

Edith Väli

E-mail: [email protected]
Telefon: (+372) 609 1671