Wszystkie wiadomości

Cleveron 402 przejmuje Europę

13.12.2018 | Cleveron, Zara, Cleveron 402

Roboty paczkowe Cleveron 402 lub inaczej „zautomatyzowane punkty odbioru zamówień online” znajdują się obecnie w sklepach Zary w Mediolanie, Bilbao, Amsterdamie, Glasgow, Liverpoolu, Leicester oraz nowo odrestaurowanym sklepie Zara Haussmann w Paryżu.

Oparte na robotyce terminale paczkowe Cleveron 402 pełnią funkcję zautomatyzowanych punktów odbioru dla zamówień internetowych w sklepach Zary w Mediolanie, Bilbao, Amsterdamie, Glasgow, Liverpoolu, Leicester oraz w nowo odrestaurowanym sklepie Zara Haussmann w Paryżu.

Robot paczkowy Cleveron 402, obecny w sklepach Zary w Stratford w Londynie oraz A Coruñii, zamieni dotychczasowy odbiór w sklepie w najszybszy na świecie zautomatyzowany odbiór samoobsługowy. Klient składa zamówienie w sklepie internetowym Zara.com, otrzymuje kod zamówienia, idzie do sklepu, skanuje go w robocie paczkowym Cleveron 402 i odbiera je w ciągu kilku sekund.  

Modułowa konstrukcja terminalu paczkowego Cleveron 402 umożliwia modyfikację jego długości i wysokości. W zależności od wielkości, terminal może posiadać do 3600 tac do przechowywania paczek.

Więcej na temat Cleveron 402 i współpracy z grupą Inditex można przeczytać w naszym dziale analiz.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zadzwoń lub wyślij e-mail

Edith Väli

E-mail: [email protected]
Telefon: (+372) 609 1671