Wszystkie wiadomości

Firma Cleveron nominowana do trzech międzynarodowych nagród w konkursie Parcel and Postal Technology International Awards 2019

25.09.2019 | Cleveron

Firma Cleveron została nominowana w 3 kategoriach w konkursie Parcel and Postal Technology International Awards 2019.

Ogłoszono listę finalistów konkursu Parcel and Postal Technology International Awards 2019.

Firma Cleveron zastała nominowana w trzech kategoriach:

  • urządzenie Cleveron 501 otrzymało tytuł Final Mile Innovation of The Year (w podkategorii dostawa „ostatniej mili”)
  • autonomiczny robot paczkowy Cleveron otrzymał tytuł Last Mile Delivery Innovation (w podkategorii „podróż”)
  • a firma Cleveron otrzymała tytuł Supplier of the Year

Cleveron 501, zewnętrzny robot paczkowy do samoobsługowego odbioru produktów spożywczych, został zaprezentowany w sierpniu. Robot działa jako jednostka samoobsługowa, wydająca zamówienia spożywcze użytkownikowi końcowemu w ciągu kilku sekund. Najnowszy robot firmy Cleveron posiada dwie różne strefy temperaturowe, które są odpowiednie dla większości łatwo psujących się i nietrwałych produktów spożywczych, takich jak nabiał, mięso, lody, jagody lub dania gotowe. Cleveron 501 to nowy, alternatywny sposób dostawy, który sprawia, iż zakupy spożywcze online są tańsze, szybsze i wygodniejsze zarówno dla sklepów spożywczych, jak i konsumentów.

Autonomiczny prototyp robota kurierskiego został zaprezentowany 30 listopada na międzynarodowej konferencji Robotex International Generation R w Tallinie w Estonii. Autonomiczny robot kurierski ma za zadanie zautomatyzowanie dostawy „ostatniej mili” oraz dostarczenie przesyłki od kuriera do klienta. Pomaga to w bardziej efektywnym zarządzaniu rosnącą ilością przesyłek w handlu elektronicznym i sprawia, iż dostawa „ostatniej mili” jest wygodniejsza dla konsumenta. Według Business Insider, robot kurierski firmy Cleveron „mógłby rozwiązać wielomiliardowy problem, przed którym stoją Amazon, Walmart i Target”.

Trzecia nominacja dotyczy dostawcy roku. To szczególne wyróżnienie jest wyrazem uznania dla firmy, która w minionym roku wywarła duży wpływ na branżę, szczególnie w sektorze inwestycji w nowe technologie, na współpracę z operatorami pocztowymi, jak również ze względu na jej imponujący rozwój. Rok 2019 był dla Cleveron pomyślny, ponieważ zawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami na całym świecie. Obecnie nasze rozwiązania można znaleźć w 24 krajach na pięciu kontynentach. Cleveron kontynuuje intensywne inwestycje w badania i rozwój, aby zaoferować najbardziej innowacyjne rozwiązania na rynku. W tym roku firma Cleveron wprowadziła na rynek swojego pierwszego robota spożywczego oraz pracuje nad wieloma projektami do realizacji w najbliższej przyszłości.

Międzynarodowa nagroda Parcel and Postal Technology International Awards jest wyrazem uznania dla najnowszych osiągnięć w branży usług pocztowo-kurierskich. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas ceremonii wręczenia nagród 1 października na Parcel+Post Expo w Amsterdamie, w Holandii.

Zdjęcie: Parcelandpostexpo.com

W celu uzyskania dodatkowych informacji zadzwoń lub wyślij e-mail

Edith Väli

E-mail: [email protected]
Telefon: (+372) 609 1671