Wszystkie wiadomości

Centrum rozwojowe Cleveron teraz trzykrotnie większe

16.10.2018 | Cleveron
Zakończono rozbudowę nowego centrum rozwojowego firmy Cleveron, zwiększając trzykrotnie zarówno rozmiar fabryki, jak i możliwości produkcyjne. Dobudowana część, otwarta 10 października, powiększa dotychczasowe 3000 m2 o 7500 m2. Całkowity koszt budowy nowego obiektu wyniósł 4 000 000 € i został pokryty ze środków firmy Cleveron.

Rozbudowa ta umożliwia firmie Cleveron osiągnięcie obrotów w wysokości 200 000 000 € rocznie – cel, który może zostać osiągnięty już wkrótce, gdyż w ciągu ostatnich kilku lat obrót ten wzrósł aż trzykrotnie. Przewidywany obrót na rok 2018 to 45 000 000 €.

Trzykrotnie większa powierzchnia zapewnia wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić zespół montażowy i rosnące zapotrzebowanie na przestrzeń biurową. Zespół badawczo-rozwojowy, który dotychczas miał swoją siedzibę w wynajętym budynku, może teraz kontynuować pracę w nowo powstałym centrum rozwojowym. W dwupoziomowej powierzchni biurowej znajduje się galeria z muralem o tytule „Everything is connected to everything” (tłum. wszystko jest ze sobą połączone) autorstwa Navitrolla – znanego estońskiego artysty. Mural o wymiarach 7 x 21 m, przedstawiający charakterystyczny świat fantasy Navitrolla, jest jak dotąd największym, stworzonym przez artystę.

Impreza upamiętniająca otwarcie nowej części placówki odbyła się w zakładzie montażowym. Wzięli w niej udział klienci i partnerzy firmy Cleveron z Estonii, USA, Hiszpanii, Węgier, Wielkiej Brytanii i innych krajów. Goście mieli także możliwość obejrzenia istniejących produktów oraz zapoznania się z powstającymi prototypami.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zadzwoń lub wyślij e-mail

Edith Väli

E-mail: [email protected]
Telefon: (+372) 609 1671