Wszystkie wiadomości

Cleveron najlepszym pracodawcą w południowej Estonii w 2019 roku

13.05.2019 | Cleveron

Zgodnie z wynikami corocznej ankiety przeprowadzanej przez portal CV-Online, Cleveron jest najbardziej cenioną firmą w regionie południowej Estonii.

Wyniki corocznego przeprowadzanego w Estonii badania ankietowego przez portal CV-Online, ujawniły najlepszych pracodawców w różnych branżach i regionach. Badanie to brało pod uwagę preferencje estońskich pracowników, kierujących się zasadą „najwyższej rozpoznawalności” (ang. top-of mind principle). Firma Cleveron została zwycięzcą w regionie południowej Estonii.

Spośród wszystkich laureatów wyróżniła ją bardzo wysoko oceniona reputacja, sposób zarządzania, atmosfera i kultura organizacyjna. „Dzisiejsi zwycięzcy uważają, że do wyzwań związanych z zatrudnieniem należy podejść w nowy sposób, zatrzymać pracowników, którzy kochają swoją pracę i uczyć się na podstawie ich informacji zwrotnych”, powiedział Maris Viires, kierownik ds. marketingu w CV.ee.  

Dobra reputacja budzi zaufanie i daje pracodawcom zdecydowaną konkurencyjność w znajdowaniu najlepszych specjalistów. W tym roku w badaniu wzięło udział około 2400 osób z całej Estonii.

Zdjęcia: CV-Online Estonia

W celu uzyskania dodatkowych informacji zadzwoń lub wyślij e-mail

Edith Väli

E-mail: [email protected]
Telefon: (+372) 609 1671