Wszystkie wiadomości

Firma Cleveron najlepszym pracodawcą wśród małych i średnich przedsiębiorstw w 2019 roku w Estonii

14.02.2019 | Cleveron

Według badania przeprowadzonego przez największą w Estonii wyszukiwarkę zatrudnienia CVKeskus.ee, firma Cleveron jest najlepszym pracodawcą w sektorze MŚP.

Coroczne badanie CVKeskus.ee ujawniło najlepszych pracodawców w Estonii, dla których obywatele tego kraju najbardziej chcieliby pracować.

Po raz pierwszy w historii tego badania portal CVKeskus.ee ocenił również sektor MŚP, z liczbą pracowników na poziomie 50-249 osób, w którym zwyciężyła firma Cleveron. Oprócz pierwszego miejsca w kategorii MŚP, firma Cleveron została wyróżniona za największy wzrost w rankingu TOP 20, który obejmuje wszystkie estońskie firmy. W ubiegłym roku firma Cleveron zajęła 19. miejsce, z kolei w tym roku awansowała na 6. pozycję.

Henry Auväärt, dyrektor ds. komunikacji z krajami bałtyckimi portalu CVKeskus.ee zauważył, że w ciągu ośmiu lat prowadzenia badania, rzadko dało się zaobserwować tak szybki wzrost w rankingu ogólnym. Auväärt zauważył, iż atrakcyjny wizerunek pracodawcy generuje zaufanie i chęć dołączenia do firmy wśród osób szukających pracy oraz zapewnia zauważalną przewagę w poszukiwaniu najlepszych specjalistów.

Wymienione na liście firmy oferują konkurencyjne wynagrodzenie i sprzyjające środowisko pracy, gdzie pracownicy czują potencjał do rozwoju swojej kariery.

Przeczytaj więcej: CVKeskus.ee (w języku estońskim)

W celu uzyskania dodatkowych informacji zadzwoń lub wyślij e-mail

Edith Väli

E-mail: [email protected]