Wszystkie wiadomości

Akademia Cleveron otrzymała tytuł Edukacyjnego Czynu Roku

07.10.2020 | Cleveron, Cleveroni Akadeemia

Akademia Cleveron, prowadząca kształcenie wyższe dla młodych pasjonatów robotyki, zdobyła na tegorocznej gali Nauczyciel Roku tytuł Edukacyjny Czyn Roku. Projekt szkolnictwa wyższego w miejscu pracy został uruchomiony we współpracy z Estońską Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości.

Ministerstwo Edukacji i Badań Naukowych docenia działania organizacji, które w ciągu ostatnich trzech lat znacząco przyczyniły się do rozwoju nauki wśród estońskiej młodzieży.

„Akademia tworzy silną bazę dla przyszłych twórców produktów. Wszechstronne możliwości stworzone dla studentów dają im cenne doświadczenie praktyczne. Jednocześnie program nauczania wymaga rozwoju umiejętności technicznych i społecznych oraz kreatywności. Jako firma technologiczna postanowiliśmy przyczynić się do tego, aby młodzi ludzie stali się najlepszymi specjalistami. W ten sposób możemy wnieść wartość dodaną do całej firmy wraz z innowacyjnymi rozwiązaniami”, powiedział Arno Kütt, założyciel i dyrektor generalny Cleveron.

„Akademia Cleveron jest doskonałym przykładem na to, jak przedsiębiorczość i edukacja współpracują ze sobą, aby edukować młodych ludzi. Po ukończeniu studiów studenci będą zaznajomieni z technologiami stosowanymi w światowej klasy firmach”, stwierdził Ly Hõbe, rektor Estońskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości.

Firma Cleveron uruchomiła Akademię Cleveron w 2019 roku, aby zapewnić profesjonalne wykształcenie wyższe młodym entuzjastom robotyki. Studenci otrzymują od Cleveron stypendium, które obejmuje czesne, miesięczne stypendium, bezpłatne zakwaterowanie i obiad.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zadzwoń lub wyślij e-mail

Edith Väli

E-mail: [email protected]
Telefon: (+372) 609 1671